3. ШОК: Милан загуби вкъщи и от Бетис! (ВИДЕО)

ШОК: Милан загуби вкъщи и от Бетис! (ВИДЕО)

Испанският тим ритна здраво разклатения стол на Гатузо

Италианският гранд Милан продължи да разочарова своите фенове.

След загубеното дерби от Интер (0:1) в неделя, довело до слухове за смяна на треньора Дженаро Гатузо, сега „росонерите“ паднаха изненадващо вкъщи от Бетис с 1:2 в мач от група „F” на Лига Европа.

Преди двубоя на Апенините се заговори, че ръководството все още подкрепя наставника на тима, но надали това ще важи и след поражението, като се очаква Роберто Донадони да наследи Рино на мениджърския пост.

Тази вечер на „Джузепе Меаца“ момчетата на Гатузо отправиха едва два точни удара към вратата на съперника, който откри резултата в 30-ата минута.

Тогава Джовани Ло Селсо подаде на Аранлдо Санабриа и последният се разписа във втори пореден мач от Лига Европа.

В 55-ата минута пък асистента за първото попадение, играещ под наем от ПСЖ, реализира второто в полза на гостите.

Почетният гол за Милан бе дело на резервата Патрик Куртоне. 20-годишният нападател се появи на почивката и също се разписа във втори пореден дуел от Лига Европа, след като вкара два пъти на Олимпиакос за успеха с 3:1 в предния кръг.

В този обаче отборът му загуби, а и завърши мача с човек по-малко, защото в 90-ата минута взетият през лятото под наем от Виляреал испанец Саму Кастийехо, ударил преди това греда, получи директен червен картон.

Така Бетис оглави класирането в групата със 7 точки, измествайки Милан, който остава с 6.

Със само две по-малко пък е Олимпиакос, наложил се очаквано над опашкаря Дюделанж с 2:0 като гост, за да остави своя домакин без точков актив.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1