3. Шок в Милано: Торино изхвърли Милан след продължения (ВИДЕО)

Шок в Милано: Торино изхвърли Милан след продължения (ВИДЕО)

"Биковете“ спечелиха с човек по-малко и дебютен гол на младок

Торино е вторият отбор, който се класира за четвъртфиналите в тазгодишното издание на турнира за Купата на Италия.

„Биковете“ отстраниха драматично Милан след успех като гост с човек по-малко и гол в продълженията за 1:0.

Редовното време на стадиона в Милано приключи без попадения, макар „росонерите“ да имаха игрови превес.

В 70-ата минута пък гостите останаха с 10 души на терена, тъй като втори жълт картон получи Кофи Джиджи.

Появилият се скоро след това в състава на домакините нападател Оливие Жиру се отчете с фрапантен пропуск преди да се стигне до продължения.
Във второто от тях пък влезлият също от пейката Мишел Адопо донесе успеха на Торино.

22-годишният французин вкара дебютния си гол за тима в 114-ата минута, за да прати отбора си в следващата фаза на турнира.

Първи за четвъртфиналите, също след продължения, се класира Интер, докато останалите участници в топ 8 ще станат ясни след седмица.

За място на полуфиналите Торино ще спори с победителя от сблъсъка Фиорентина – Сампдория, докато „нерадзурите“ чакат спечелилия мача Аталанта – Специя.