3. Сити би Фулъм в мач с 6 гола, Бербатов остана извън групата (ВИДЕО)

Сити би Фулъм в мач с 6 гола, Бербатов остана извън групата (ВИДЕО)

"Гражданите" надделяха с 4:2, вижте всички резултати

Съставът на Фулъм загуби у дома от Манчестър Сити с 2:4 в мач от XVII кръг на английската Висша лига.

Българският нападател на лондончани Димитър Бербатов не бе включен в групата за мача, което породи спекулации, че иска да се раздели с клуба през януари, макар някои медиите на Острова да прогнозират, че става въпрос за контузия.

Иначе Яя Туре (’23) и Венсан Компани (’43) дадоха преднина на гостите от Манчестър през първото полувреме, но Фулъм се съвзе след почивката и Ричардсън върна един гол малко след началото на втората част. В 69-ата минута пък Компани си отбеляза автогол и така статуквото бе възстановено.

„Гражданите” обаче отново дръпнаха в резултата 12 минути преди края на редовното време, когато резервата Хесус Навас се разписа след подаване на Давид Силва, а Джеймс Милнър сложи точка на спора в 83-ата минута, отбелязвайки четвърто попадение във вратата на Фулъм.

Със спечелените 3 точки Манчестър Сити зае второто място в класирането с 35 точки, с 1 по-малко от лидера Ливърпул и с равен брой с Арсенал, който играе в понеделник срещу Челси.