3. Сити вкара 7 на слабак от Чемпиъншип за Купата (ВИДЕО)

Сити вкара 7 на слабак от Чемпиъншип за Купата (ВИДЕО)

Гюндоган се развихри при успеха, който класира шампионите за четвъртия кръг

Манчестър Сити се класира за четвъртия кръг от ФА Къп, след като разгроми слабака от Чемпиъншип Родъръм със 7:0 на "Етихад".

Шампионите поведоха в 12-ата минута. Кевин Де Бройне и Рахим Стърлинг матираха защитата на съперника и английският национал прати топката в мрежата.

Малко след това Родъръм показа зъби, но ударът на Аджайи не намери целта. Едерсон пък направи голям гаф, но Джон Стоунс го покри.

В края на полувремето Сити уби интригата с нови две попадения. Първо Фодън вкара след асистенция на Гюндоган, а след това Аджайи си заби автогол.

Габриел Жезус се разписа осем минути след почивката, когато вкара най-лесния гол в кариерата си. Рахим Стърлинг надбяга защитата на гостите и поднесе топката на бразилеца, който я добута в опразнената врата.

В 73-ата минута "гражданите" вкараха пети гол, като в основата отново беше Гюндоган с втората си асистенция в мача. Германецът си подаде на Рияд Марез и алжирецът провря кълбото между краката на вратаря.

Пет минути след това Гюндоган асистира и на Николас Отаменди за 6:0. Това обаче не беше всичко, защото Гюндоган подаде и за гола на сънародника си Лерой Сане в 85-ата минута за крайното 7:0.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1