3. След конско от Рууни, Юнайтед успял да победи Милан

След конско от Рууни, Юнайтед успял да победи Милан

„Бях ядосан, защото някои хора не си вършеха работата”

Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни реализира два гола в супердербито на Шампионската лига миналата вечер. С тях той направи „червените дяволи” фаворит в осминафиналния двубой срещу „росонерите” преди ответния сблъсък в Манчестър.

Не всичко обаче тръгна като по вода за гостите в Милано. През първото полувреме английският голмайстор се ядосал на безидейните си съотборници. В частност Нани и Дарън Флечър. След мача Рууни призна, че не успял да сдържи яда си и на почивката се скарал на тези, които не се представяли на ниво.

„Ядосах се през първото полувреме от много неща. Някои хора не си вършеха работата и не скрих чувствата си в съблекалнята. Взехме си поука от случилото се на терена и след паузата успяхме да спечелим мача”, споделя Рууни.

„Започнахме много зле, но не допуснахме това да ни попречи и заслужено спечелихме мача. Останах малко разочарован от втория гол, който допуснахме. В този момент чувствах, че владеем мача, но и 3:2 е добър резултат на „Сан Сиро”.

С двата гола срещу Милан Рууни сложи край на 10-месечната си голова суша в Европа.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1