3. Суарес попиля Норич с 4 гола, Пуул бие с 5:1 (ВИДЕО)

Суарес попиля Норич с 4 гола, Пуул бие с 5:1 (ВИДЕО)

"Червените" запазиха мястото си в топ 4

Отборът на Ливърпул се върна на победния път след два мача без успех, след като тази вечер разгроми тима на Норич с 4:1. Срещата се игра на стадион "Анфийлд" и бе от програмата на 14-ия кръг на английската Висша лига.

Нападателят на "червените" Луис Суарес изнесе същинска лекция на съперника, след като вкара и четири гола за своя тим, а петият бе дело на Стърлинг. Почетното попадение за "канарчетата" пък бе дело на Джонсън.

Мачът започна с мощен домакински натиск, който след няколко пропуска даде резултат в 15-ата минута, когато Суарес овладя една топка в центъра, напредна няколко крачки и със страхотен удар от над 30 метра препарира Руди за 1:0.

Натискът на "червените" продължи и в 29-ата минута Суарес удвои аванса на своите, засичайки отблизо центриране от корнер на Коутиньо.

Само 6 минути по-късно уругвайският национал сложи точка на спора, оформяйки своя хеттрик. Тогава той бе намерен в наказателното поле от Стърлин и с десния крак прониза Руди за 3:0.

Ливърпул продължи да натиска здраво и през второто полувреме и в 74-ата минута Суарес обра овациите за четвърти път с перфектен шут от пряк свободен удар.

Гостите все пак стигнаха до почетно попадение в 83-ата минута, когато Джонсън засече с глава центриране на Редмънд, но в 88-ата Стърлинф оформи разгрома за "ланарите" след асистенция на Суарес - 5:1.

На Острова: Сити ще се размине с тежките наказания

Сензационен обрат в делото срещу шампионите за 115 нарушения на финансовия феърплей

Мота: Офанзивната фаза не е един играч, а целият отбор

„Преживях толкова много хубави моменти в Дженоа"

Пеп за Родри: Претърпя операция, сезонът за него приключи

„Той ще е готов за следващата кампания“, заяви Гуардиола

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит