3. Светльо Тодоров с половин час игра при загуба на Чарлтън

Светльо Тодоров с половин час игра при загуба на Чарлтън

Българският нападтел Светослав Тодоров влезе като резерва за своя Чарлтън при загубата с 2:3 от Бирмингам. Отборът на Тоди започна много силно мача и успя да обърне, след като губеше в резултата. Домакините поведоха с гол на МаКфадън в 13-ата минута, но Буаза изравни в 21-ата минута. Адикс стигнаха до пълен обрат в 27-ата минута, когато Грей направи 2:1 в полза на тях.

В крайна сметка домакините успяха да отбележат две попадения, дело на Филипс в 50-ата минута и Кедрвю в 58-ата минута и да стигнат до пълен обрат в мача - 3:2. Тоди влезе на мястото на Семедо в 64-ата минута и остана на терена до края на мача, като не успя да помогне на тима си да вземе нещо от тази среща.