3. Тоти спаси Рома от загуба в Бергамо (ВИДЕО)

Тоти спаси Рома от загуба в Бергамо (ВИДЕО)

Аталанта и „вълците” със зрелищно 3:3 след лудо първо полувреме - 4 гола и нов фрапантен пропуск на Джеко

Гол на Франческо Тоти спаси Рома от поражение от Аталанта, като тимовете завършиха 3:3 в интересен сблъсък.

Гостите откриха резултата в 23-та минута с попадение на Лука Дин, а четири минути по-късно Наинголан увеличи преднината на 2:0 след страхотна контраатака.

Тя премина през Един Джеко, който изведе Мохамед Салах, а египтянинът върна към Раджа и той от движение не остави шансове на вратаря.

После обаче „вълците” сякаш си помислиха, че са решили мача. Не така мислеха домакините, които направиха частичен обрат още преди почивката.

Първо Марко Д'Алесандро се възползва от неразбирателство в защитата на Рома и намали в 33-ата минута, а в 37-ата и друг бивш футболист на гостите - Марко Борело, вкара с глава след корнер за 2:2.

Столичани имаха шанс да поведат отново още в 40-ата минута, когато Джеко получи в пеналта и преодоля вратаря. На голлинията застанаха двама бранители, но боснеският национал не можа да улучи рамката от два-три метра.

Малко по-късно той опита да се реабилитира с чудесен удар с глава, но вратарят на домакините се отличи с чудесно спасяване.

Така дойде почивката, а малко след нея Борело се разписа втори път. Той стори това в 50-ата минут и двубоят вървеше към загуба за римляните, но влезлият като резерва 39-годишен Франческо Тоти (’85) изравни в последните минути и подели точките.

Така Рома остава на трето място в класирането с 65 точки, а Аталанта е на 14-а позиция с 37 в своя актив.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 0:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1