3. Тотнъм докосна победата на "Молиню", но се провали малко преди самия край (ВИДЕО)

Двата тима врътнаха реми 1:1

Уулвърхамптън и Тотнъм не излъчиха победител в срещата помежду си от 15-ия кръг на Премиър лийг.

Двубоят на "Молиню" завърши при резултат 1:1. Двата гола паднаха в началото и в края на мача.

Гостите поведоха още в 1-ата минута чрез Танги Ндомбеле, но в 87-ата минута Ромен Саис изравни, като така разочарова "Шпорите", които записаха четвърти пореден двубой без успех.

Тотнъм имаше късмет да поведе още преди изтичането на първата минута в мача. При едно разбъркване след корнер топката бе върната към Танги Ндомбеле, който с удар извън наказателното поле хвана Руи Патрисио в крачка и отбеляза за 1:0.

След това гостите имаха още една възмоност в 13-ата минута, когато Серхио Регилон се озова непокрит в наказателното поле и стреля с глава, но встрани.

След това обаче и домакините имаха своите шансове. В 27-ата минута чудесен пас намери Фабио Силва в близост до вратата, но ударът му бе до гредата.

В 40-ата минута Даниел Поденс бе оставен непокрит в около точката на дузпата, но стреля прекалено слабо и в обсега на Юго Лорис.

Второто полувреме бе доста по-постно. В 59-ата минута Ерик Дайър обстрелва вратата на Пdтрисио от фаул, но доста неточно.

Уулвс пък отговориха с възможност пред Рубен Невеш в 68-ата минута, но и неговият шут не бе особено добър. Той имаше още един шанс в 80-ата минута, но този път Лорис бе заел добра позиция и спаси.

Усилията на домакините дадоха резултат в 86-ата минута. Тогава Саис се разписа с глава след корнер и направи резултата 1:1.

В крайна сметка мачът завърши без победител и Уулвърхамптън събра актив от 21 точки, с които се намира на 11-ото място. Тотнъм пък пропусна да се завърне в топ 4 и остава на 5-ото място с 26 точки.

Флик: Хубаво е да си треньор на Барселона

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи