3. Тотнъм срази Юве с гол от центъра (ВИДЕО+СНИМКИ)

Тотнъм срази Юве с гол от центъра (ВИДЕО+СНИМКИ)

Де Лихт и Рабио дебютираха за "бианконерите"

Тотнъм спечели с 3:2 срещу Ювентус в мач от турнира Интернешънъл Чемпиънс къп, игран в Сингапур. Ерик Ламела, Лукас Моура и Хари Кейн вкараха за успеха на "шпорите". От италианския тим се разписаха Гонсало Игуаин и Кристиано Роналдо. В игра за Юве се появи и новите попълнения Матайс Де Лихт и Адриен Рабио.

Хюн-Мин Сон удари греда в 4-ата минута. Алдервейрелд пък блокира изстрела на Кристиано Роналдо в 12-ата. Последваха нови два опита на Кристиано да стреля. Португалецът първо бе спрян от съперников защитник, а следващия му удар бе неточен.

В 31-ата минута лондончани поведоха в резултата. 17-годишният Трой Парот проби и намери Сон. Ударът на корееца бе спасен от Буфон, но Ламела не сгреши при добавката. В 39-ата минута италианците имаха великолепна възможност да изравнят. Пянич центрира, а Роналдо стреля с глава, но крайно неточно.

На почивката Сари пусна в игра Гонсало Игуаин, Шчесни, Демирал и Адриен Рабио. В 50-ата минута съдията подмина дузпа за “шпорите”, след като Де Шилио изрита Лукас Моура в наказателното поле.

Игуаин успя да изравни резултата в 56-ата минута. Тимът на Почетино можеше бързо да отговори. Хари Кейн прати топката покрай вратата след центриране на Ламела. Секунди по-късно Кристиано Роналдо се разписа със силен удар.

Матайс Де Лихт дебютира за “бианконерите” в 63-ата минута, когято влезе на мястото на Бонучи. По същото време в игра се появи и новото попълнение на Тотнъм Танги Ндомбеле. Френският халф веднага демонстрира качества, като с първото си докосване намери Моура, а той засече топката към мрежата за 2:2.

Срещата отиваше към равенство, но в последните секунди Хари Кейн с удар почти от центъра изненада Шчесни и донесе победата на Тотнъм.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1