3. Трета поредна загуба за звездите на Макларън (видео)

Трета поредна загуба за звездите на Макларън (видео)

Волфсбург падна с 0:2 при гостуването си на Борусия Дортмунд

Трета загуба от три мача записа звездната селекция на Стив Макларън. Волфсбург падна с 0:2 при гостуването си на Борусия Дортмунд и задълбочи кризата си.

На „Сигнал Идуна Парк” тимът на Юрген Клоп вкара две попадения през втората част, които бяха достатъчни „жълто-черните” да вземат шестата си точка през кампанията.

Димитър Рангелов вече е играч на Макаби Тел Авив и пропусна мача за Дортмунд.

През първата част играчите на Юрген Клоп имаха пълно преимущество, но Блашчиковски, Хумелс и Бариос не успяха да поразят вратата на Беналио. В 44-ата минута, при една от редките си атаки, гостите от Волфсбург треснаха гредата чрез капитана си Дзеко.

5 минути след подновяването на играта „Сигнал Идуна Парк” избухна след гола на Сахин. В 67-ата на таблото се разписа и новото попълнение Кагава, възползвал се от асистенция на Гроскройц. До края на мача „жълто-черните” задържаха преднината си и взеха трите точки.

Дзеко, Диего, Кяер и компания трябва да подобрят представянето си, ако искат да играят в евротурнирите през следващия сезон. Дортмунд за пореден път показа, че е страхотен домакин.