3. Триумф за Торино в Салерно (ВИДЕО)

Триумф за Торино в Салерно (ВИДЕО)

Радонич герой с два гола за "биковете"

Втори пореден успех в Серия А записа Торино след убедително 3:0 като гост на Салернитана с 3:0 в четвъртия кръг. Успехът бе първи за "биковете" далеч от вкъщи, след като преди това отборът на Иван Юрич записа 1:4 от Милан.

До почивката всичко сякаш изглеждаше приключило. Първо в 15-ата минута Алесандро Буонджорно изведе гостите, а пет минута преди края на първата част Неманя Радонич удвои преднината на Торо.

През втората част доминацията на гостите бе затвърдена и Радонич вкара второто си попадение в 50-ата минута. Сръбският халф реализира хеттрик десетина минута по-късно, но попадението му бе отменено след консултация със системата за видео асистенция на съдиите ВАР заради положение на засада.

Със спечелените три точки Торино се изкачи на седмо място в класирането на Серия А, докато тимът от Салерно се смъкна до предпоследната 19-а позиция.