3. Удоджи вкара на Рома, "вълците" биха Арис с 2:1 в Гърция

Удоджи вкара на Рома, "вълците" биха Арис с 2:1 в Гърция

Бившият играч на ЦСКА вкара от пряк свободен удар, но Рома обърна в дебюта на Строотман

Рома направи пълен обрат и победи Арис с 2:1 в приятелски мач в Гърция. Двубоят бе дебют за новото попълнение на римляните Кевин Строотман.

В 16-ата минута бившият играч на ЦСКА – Удоджи изненада Рома и от пряк свободен удар от много малък ъгъл успя да провре топката в мрежата за 1:0 след 16 минути.

Строотман и Бориело направиха пропуски след попадението на Митко, както бе известен африканеца сред агитката на ЦСКА.

Все пак Рома направи обрат след почивката. Тадей центрира от корнер и Бурдисо засече за 1:1 в 69-ата минута.

10 по-късно Федерико Балдзарети центрира, а Майкъл Брадли засече от воле, за да даде победата на Рома – 2:1.
Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1