3. Уест Хем разби Портсмут като гост с 4:1

Уест Хем разби Портсмут като гост с 4:1

Портсмут и неговия наставник Тони Адамс се сгромолясаха на собствения си "Фратън Парк" срещу Уест Хем и загубиха с 1:4. Това стана в среща от 19-ия кръг на английската Висша лига.

Домакините започнаха по-активно срещата и първи стигнаха до заслужено попадение, което бе дело на Нахир Белхадж в 8-ата минута на срещата. След това попадение всичко за "Помпи" се обърка и момчетата на Тони Адамс буквално бяха премазани от "чуковете".

Началото на обрата даде Джон Колисън в 20-ата минута с изравнителен гол. Настискът на Уест Хем продължи и резултатът не закъсня. Карлтън Коул изведе напред в резултата Уест Хем с което тимът на Джанфранко Дзола направи пълен обрат.

В 70-ата минута уелсецът Крей Белъми показа защо Дзола не го пуска да ходи в Тотнъм и вкара за 3:1. Отново Белъми оформи крайното 4:1 в 83-ата минута с което донесе победата на своя тим.

След този мач Портсмут заема 10-то място в класирането с актив от 23 точки, а Уест Хем е на 13-та позиция с 22 точки.
Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1