3. Уникална драма изхвърли Карабах от Лига Европа (ВИДЕО)

Уникална драма изхвърли Карабах от Лига Европа (ВИДЕО)

Днипро спечели минимално срещу Сент Етиен и заедно с Интер продължава във фазата на директните елиминации

Уникална драма в последните минути изхвърли азербайджанския Карабах от турнира Лига Европа. В последния си мач от група F на турнира тимът от Баку посрещна вече класиралия се за 1/16-финалите Интер.

Двубоят завърши 0:0 и след победата на Днипро срещу Сент Етиен с 1:0, украинците си спечелиха второто място в групата и продължават във фазата на директните елиминации.

Срещата в Баку обаче приключи по скандален начин, след като гол на домакините в добавеното време бе отменен от съдията без никаква причина. Този гол класираше Карабах на 1/16-финалите. Буквално в последните секунди на двубоя центриране на Аголи бе засечено от Ричард и след рикошет в Донкор топката се озова в мрежата.

Чешкият рефер Мирослав Зелинка обаче не зачете попадението и така отне класирането на Карабах. След съдийския сигнал играчите на домакините поискаха обяснение от съдийската тройка за отменения гол. Стана ясно, че страничният рефер е вдигнал флага си за засада на Лирей Джордж при удара на Ричард. От повторенията обаче става ясно, че такава засада нямаше.

От това се възползва Днипро, който от последен в групата успя да се изкачи до втората позиция след минимален успех с 1:0 над Сент Етиен у дома. Единственото попадение за домакините бе дело на Федетски в 66-ата минута.

Специалистът се наслаждава на първите си месеци в Каталуния

Алонсо преди Байерн: Готови сме за "пълна газ"

Треньорът на Леверкузен е обнадежден преди дербито

Слот каза от какво е разочарован

Мениджърът на Ливърпул съжалява за загубата от Нотингам Форест

Милан отказа 80 милиона за Майк Менян

Челси са поискали да купят французина през лятото, но росонерите са били категорични

Компани: Байерн Мюнхен винаги е фаворит

Той говори преди дербито с Байер Леверкузен в Бундеслигата

Сърбия и Албания с обща кандидатура за Евро U21 2027

Белгия и Турция също са сред страните, които искат домакинството

Ръководството на Ман Юнайтед работи по план "150"

Голямата цел на "червените дяволи" е да се спечели титлата във Висшата лига през 2028г.

Удар за Рома: Дибала пак се контузи