3. Уникално 4:4 между Интер и Палермо на "Сан Сиро" (видео)

Уникално 4:4 между Интер и Палермо на "Сан Сиро" (видео)

Диего Милито наниза 4 гола за "нерадзурите", а Фибрицио Миколи се отчете с хеттрик за сицилианци

Интер и Палермо сътвориха невероятно голово шоу в мач от 21-ия кръг на италианската Серия А. Двубоят на „Сан Сиро” завърши при зрелищно равенство 4:4, а двубоят бе изпълнен с интересни моменти, като не липсваха и обратите в срещата. С четири гола за „нерадзурите” се отчете Диего Милито, докато три попадения за сицилианци наниза Фабрицио Миколи.

След равенството Интер записа втори пореден мач без победа, след като в предишния кръг загуби от Лече. В момента играчите на Клаудио Раниери заемат 5-ата позиция във временното подреждане с актив от 36 точки. Палермо пък прекъсна серията си от две поредни победи и след изиграването на 21 срещи в Серия А през настоящия сезон има 28 пункта и заема 8-ото място.

Още във 2-ата минута Уесли Снайдер пропиля добра възможност за „нерадзурите”, след като с глава не намери рамките на вратата на доскорошния вратар на Интер, и настоящ страж на Палермо – Емилиано Вивиано. Гостите пък можеха да открият в 9-ата минута, но изстрел на Фабрицио Миколи бе отразен от Жулио Сезар. Така се стигна до 16-ата минута, когато Андреа Мантовани се разписа от близко разстояние и даде ценен аванс на сицилианци.

Радостта на гостуващия тим обаче продължи много кратко време, защото в 22-ата минута Диего Милито нанесе страхотен изстрел с десния крак, а ударът се оказа неспасяем за Вивиано. Така равенството бе възстановено, а до края на първото полувреме нито един от двата тима не достигна до гол, въпреки че интересните моменти все пак не липсваха.

Палермо излезе напред в резултата за втори път в мача в 52-ата минута, след като Фабрицио Миколи не остави шансове на Жулио Сезар след добро изпълнение с левия крак. Сицилианци обаче отново не се радваха много дълго време. Причина за това бе голът на Диего Милито от дузпа в 55-ата минута. След това попадение резултатът стана 2:2.

Интер поведе за първи път в мача малко след като изтече час игра от началото на срещата. Диего Милито оформи своя хеттрик в 61-ата минута. Естебан Камбиасо намери своя сънародник, който безпроблемно прати кълбото зад Вивиано за 3:2.

Палермо обаче не се предаде. Фабрицио Миколи върна надеждите на гостите, че могат да си тръгнат дори и с трите точки от срещата в 66-ата минута. Нападателят се разписа с глава след подаване от Федерико Балцарети.

”Нерадзурите” обаче отново дръпнаха с гол напред. Това стана факт в 68-ата минута, когато блестящо представящия се в мача на „Сан Сиро” Диего Милито отбеляза четвъртия си гол в двубоя след удар с десния крак и по този начин накара Вивиано да извади кълбото от мрежата си за четвърти път в мача.

Палермо обаче все пак достигна до точката. Основна заслуга за това имаше Фабрицио Миколи, който в 85-ата минута оформи своя хеттрик, след като наниза третия си гол в мача и общо четвърти за сицилианци в срещата. До края на двубоя пред Миколи се откри още една възможност, но нападателят не намери рамките на вратата на Жулио Сезар и по този начин двубоят завърши при равенство 4:4.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)