3. Уулвърхемптън надви Евертън с 2:1 и две намеси на ВАР (ВИДЕО)

Уулвърхемптън надви Евертън с 2:1 и две намеси на ВАР (ВИДЕО)

"Вълците" вече са близо до топ 4

Уулвърхемптън постигна заслужена победа с 2:1 над Евертън в сблъсъка им от 10-яи кръг на Висшата лига. „Вълците“ изиграха много силен мач, като ВАР на два пъти ги лиши от възможност за по-убедителен успех, след като асистент арбитъра доведе до отменен гол и дузпа.

Срещата на „Молиню“ започна вихрено. Още в 10-та минута Невес стреля страхотно, но Пикфорд спаси с брилянтна намеса. В 15-та минута Хий-Чан Уан отбеляза гол за „вълците“, но ВАР влезе в действие и го отмени заради засада.

В 28-та Райън Ноути намери с центриране от корнер Макс Килман, който с глава беше безпощаден за 1:0. Само четири минути по-късно след невероятна грешка на Евертън в защита Раул Хименес се озова сам срещу Пикфорд и го преодоля без проблеми.

След почивката Ричарлисон беше спрян от Жосуе Са, но в 66-та Алекс Айоби все пак върна един гол за отбора от Ливърпул. Само осе минути по-късно домакините имаха претенции за дузпа след фаул на Годри и съдията веднага посочи бялата точка. ВАР обаче привика Мартин Аткинсън да прегледа ситуацията и той се убеди, че е сбъркал и се отметна от решението си.

Това обаче не подейства положително на Евертън и те не успяха да стигнат поне до равенството. Така Уулвс вече има 16 точки на седмото място в класирането, докато Евертън е 10-ти с 14.

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 0:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1