3. Вагнер Лав заби 4 гола във вратата на ФК Москва

Вагнер Лав заби 4 гола във вратата на ФК Москва

Бразилският голаджия Вагнер Лав се разписа четири пъти при победата на ЦСКА (Москва) над ФК Москва с 4:1 като гост в последния мач от 28-ия кръг на руското първенство.

Бразилският голаджия Вагнер Лав се разписа четири пъти при  победата на ЦСКА (Москва) над ФК Москва с 4:1 като гост в последния мач от 28-ия кръг на руското първенство. Той се разписа в 6-ата, 24-ата, 53-ата и 61-ата минута. Почетното попадение за противника им реализира Бракамонте в 79-ата минута.

След този успех "армейците" от Москва са на второ място с 53 точки - с две повече от третия Динамо (Москва). Шампион на Русия предсрочно вече е съставът на Рубин, който е недостижим на върха два кръга преди края на първенството.

Постижението на Лав е интересно и от тази гледна точка, че той успя да изравни рекордите на Самуел Ето’о и Гонзало Игуайн, които също вкараха по 4 гола в мачовете през уикенда на своите отбори  Барселона и Реал Мадрид.  Бразилецът показа, че има класата да играе в голямо първенство и скоро той може да облече екипа на някой европейски гранд.