3. Във Франция: Бивш футболист на Левски си вкара автогол

Във Франция: Бивш футболист на Левски си вкара автогол

Седрик Унтонджи отбеляза в собствената си врата при равенството на Анже срещу Оксер в Лига 1

Оксер и Анже завършиха 2:2 в интересен сблъсък. Домакините започнаха много силно мача, като до десетата минута водеха с 2:0.

Жулиан Жанвие откри, а бившият защитник на Левски Седрик Унтонджи си вкара автогол.

Анже обаче не се стресна от този развой и Лоа Диони успя да върне едно попадение.

Нещата се промениха след 57-ата минута, когато Ласин Синайоко от Оксер бе изгонен за второ жълт картон.

Гостите натиснаха и стигнаха до точката в 77-ата минута, когато Амин Салама се разписа след асистенция на Софиан Буфал.

Отборът на Ланс завърши само 0:0 при гостуването си на новака във френския елит Аячо. Гостите бяха по-активният отбор през почти целия мач, но направиха твърде малко в атака, за да спечелят трите точки.

През първата част пропуски за Ланс направиха Давид Коста и желаният от Арсенал и Милан Секо Фофана. Мунаин Ел Идриси направи най-сериозния пропуск за корсиканския отбор, който се бореше до последно.

Тулуза победи убедително Троа като гост с 3:0 и излезе временно на трето място в класирането. Ясин Ларуси си вкара автогол в 36-ата минута, с което даде аванс на гостите. След почивката Рафаел Ратао и Рис Хийли направи победата на "виолетовите" класическа.

Реймс поведе на Клермон с 2:0 до почивката, но в крайна сметка допусна конфузен обрат и загуби мача с 2:4. Камори Думбия и Фалорен Балгун изведоха Реймс напред.

В 47-ата минута обаче Еманюел Агдабу от домакините получи директен червен картон. С 10 души Реймс не успя да се противопостави и допусна цели четири попадения, като Комен Андрич вкара два бързи гола, а другите добавиха Мухамед Шам и Жереми Бела.