3. ВДЪХНОВЯВАЩО: Бербатов се разписа и на новия „Уайт Харт Лейн“

ВДЪХНОВЯВАЩО: Бербатов се разписа и на новия „Уайт Харт Лейн“

Легендите на Тотнъм и Интер със зрелищно 5:4

Димитър Бербатов се разписа и на новия "Уайт Харт Лейн", но легендите на "Интер" победиха с 5:4 тези на "Тотнъм" през 50 000 зрители.

Толкова бе максималният разрешен капацитет за втория тестов мач на новото съоръжение.

"Тотнъм" откри в 7-ата минута, след като Тему Таинио засече пас на Андерсон. Давид Суацо обаче изравни в 12-ата.

Секунди по-късно Роби Кийн прехвърли Сесар и направи 2:1 за лондончани, но отново Суацо изравни.

И отново "Тотнъм" поведе чрез Алан Нилсен, ала Хуан Себастиан Верон пак възстанови статуквото преди края на полувремето.

Бербатов се появи на терена в 41-ата минута на мястото на Кийн.

В 55-ата и 58-ата минута трибуните получиха най-добрата си проверка, като стадионът се взриви от появата на Пол Гаскойн и Давид Жинола.

Никола Вентола изведе "Интер" напред, за да дойде и изравняването на Берба, който се извиси над всички и заби топката в мрежата след центриране на Кар.

Минута преди края Хосин Харджа заби победния гол за италианците, пише „24 часа“.

На пейката на "Интер" бе и Жозе Моуриньо, който бе посрещнат с аплодисменти.

ТОТНЪМ - ИНТЕР 4:5
1:0 Тайнио (7)
1:1 Суасо (12)