3. Венгер: Победихме един изключителен противник

Венгер: Победихме един изключителен противник

Мениджърът на английския Арсенал Арсен Венгер бе на седмото небе след снощния грандиозен успех с 2:1 над тима на Барселона

Мениджърът на английския Арсенал Арсен Венгер бе на седмото небе след снощния грандиозен успех с 2:1 над тима на Барселона. Това бе и първият осминафинал между двата отбора в турнира на Шампионската лига, който се игра на стадион „Емирейтс” в Лондон.

"Това бе една от най-вълнуващите вечери в моята кариера, тъй като победихме изключителен съперник. Очакванията към този двубой бяха големи, но смятам, че двата отбора ги оправдаха напълно. Горд съм от психическата устойчивост, която демонстрирахме, защото това е изключително важно срещу отбор като Барселона. Не се предадохме до последната минута и в крайна сметка победихме. През вотрото полувреме действахме внимателно в защита, натискахме съперника и се възползвахме, когато те отпаднаха физически. Отбелязахме два страхотни гола, особено невероятното изпълниение на Ван Перси. Не знам дали ще продължим напред, но вече знам, че този отбор вярва в своите сили. Ще излезем в реванша уверени, че можем да победим и дано успеем. Радвам се, че отборът ми вече възмъжа и се научи да побеждава дори тимове като Барселона", заяви Венгер.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1