3. Видич се закани на Челси: Ще вкараме поне един гол на "Стамфорд Бридж"

Видич се закани на Челси: Ще вкараме поне един гол на "Стамфорд Бридж"

Бранителят на Манчестър Юнайтед е уверен, че тимът му може да постигне добър резултат в първия мач срещу лондончани от четвъртфиналите на Шампионската лига

Капитанът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич е на мнение, че „червените дяволи” могат да постигнат добър резултат още в първия мач срещу Челси от четвъртфиналите на Шампионската лига. „Сините” ще се опитат да дадат всичко от себе си и да спечелят на „Стамфорд Бридж” с възможно най-голяма преднина, но Видич е уверен, че тимът му ще отбележи поне гол в срещата.

Юнайтед достигна до драматичен успех в последния си мач, който бе срещу Уест Хем на „Ъптън парк”. Играчите на Алекс Фъргюсън губеха с 2:0 на почивката, но в крайна сметка се активизираха през втората част и достигнаха до успех с 4:2.

”Очевидно е, че това ще бъде един много важен мач за нас. Мисля, че може да бъде с положителен изход, особен след това, което направихме в последния двубой с Уест Хем. Вкарахме четири гола и играхме много добре и мисля, че това е начинът, по който трябва да се представим и срещу Челси”, заяви сърбинът.

Той също така е притеснен, че „сините” могат да имат леко психологическо предимство, след като в последния сблъсък между двата отбора играчите на Карло Анчелоти се добраха до победата.

”В последните си мачове Челси постигна много добри резултати. Но това е Шампионската лига – ние трябва да вкараме гол, който ще ни помогне в следващия мач”, каза Видич.