3. Вияш-Боаш изумява: Не съм притеснен от формата на Торес

Вияш-Боаш изумява: Не съм притеснен от формата на Торес

„Това 1:1 определено е негативен за нас резултат”, обяви португалският наставник на ЧЧелси след ремито с Бирмингам

Наставникът на Челси Андре Вияш-Боаш коментира с неохота равенството на своя тим срещу подвизаващия се в по-долна дивизия Бирмингам, предаде Би Би Си.

Лондончани стигнаха само до 1:1 на своя „Стамфорд Бридж” в мач от 5-ия кръг на турнира ФА къп и така останаха с един успех в последните си шест мача.

През първото полувреме нападението на Челси бе водено от представящия се под новото си след трансфера от Ливърпул преди година испанец Фернандо Торес, но след почивката мястото на испанеца бе заето от Дидие Дрогба.

„Това 1:1 определено е негативен за нас резултат, не очаквахме подобно развитие на срещата”, обяви младият португалски спец, който е пред уволнение, според медиите на Острова.

„Имахме желание за успеха, но Бирмингам показа същото, а голът им вдъхна допълнителна увереност. Колкото до смяната на почивката – не се притеснявам от формата на Фернандо Торес.

Той се мотивира допълнително от липсата на голове напоследък. Просто имахме нужда от нещо различно в атака и затова направихме смяната на почивката”, обясни наставникът на Челси.

Алавес с два гола за една минута, но Реал Мадрид победи на "Бернабеу"(ВИДЕО)