3. Волфсбург би Байер в края на шоу с 9 гола, Бас Дост вкара 4 (ВИДЕО)

Волфсбург би Байер в края на шоу с 9 гола, Бас Дост вкара 4 (ВИДЕО)

„Вълците” надделяха с 5:4, вижте всички резултати от Бундеслигата

Байер Леверкузен и Волфсбург продължиха традицията да правят изключително резултатни мачове помежду си.

„Аспирините” и „вълците” си вкараха поне по гол в последните осем мача, а в срещата си от XXI кръг на германската Бундеслига си отбелязаха цели девет попадения.

Двубоят се игра на „БайАрена” и приключи с успех за гостите от Волфсбург, който стигнаха до драматичен успех с 5:4.

Те поведоха с класическото 3:0 за по-малко от половин час игра, тъй като Бас Дост (6’ и 29’) вкара на два пъти, а Налдо (17’) също се разписа и така „вълците” се оттеглиха на почивка с аванс от три гола.

След паузата обаче се развихри Сон Йонг-Мин, който наниза хеттрик (57, 62’ и 67’), ала междувременно и Бас Дост (63’) оформи своя.

В 72-ата минута Белараби изравни за 4:4, но десет минути по-късно Емир Спахич получи втори жълт картон и бе изгонен.

Така се стигна до добавеното време, когато Бас Дост (93’) вкара своя четвърти гол в мача и донесе пълния комплект от точки на Волфсбург.

С тях „вълците” вече имат 44 и остават на 8 от лидера и шампион Байерн (Мюнхен). Байер пък остана с 32 точки в своя актив.

Играч на Порто със страхотен жест към момче, което връща топките

Нико Гонсалес, който беше избран за играч на мача с Брага, връчи статуетката си на дете

Хвалят наш национал в Турция

Българското крило Здравко Димитров е едно от трите нови попълнения, които се включват най-добре, пише вестник yeniasir.com.tr

Луис Енрике доволен от старта на сезона след равенството на ПСЖ с Ница

Треньорът на Пари Сен Жермен Луис Енрике е отпимист за тима си

Треньорът на Жирона хвали вратаря и критикува отбора

Благодаря на Господ и на Гасанига, каза Мичел

Българският национал Росен Божилов дебютира в Белгия

19-годишният Божинов влезе в добавеното време при успеха с 3:0 срещу гостуващия Серкъл Брюж

Мениджърът на Тотнъм след 2:3 от Брайтън: Ужасна загуба

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу обяви, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било "неприемливо"

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)