3. Йол: Бербатов ми обеща победа и я достави

Йол: Бербатов ми обеща победа и я достави

Най-тихият мач на Гарет Бейл, опазихме го, похвали се мениджърът на Фулъм

Треньорът на Фулъм Мартин Йол разкри, че Димитър Бербатов му е обещал победа срещу Тотнъм. Българинът вкара победния гол за 1:0 на

„Уайт Харт Лейн” срещу бившия си клуб и донесе три точки на Фулъм, като спази дадената дума.

„Бербатов ми обеща. Каза ми „трябва да ми вярваш”. Мислех, че се шегува, но той така каза и преди мача със Стоук Сити. Бербатов е отличен играч и забележително момче”, хвали благоевградчанинът босът на „Котиджърс”.

Йол остана доволен от много добре подредената и организирана игра на неговите футболисти.

„През първото полувреме опитвахме да не им даваме шансове. Не се представяхме на високо ниво, но бяхме много добре организирани. Мисля, че второто полувреме беше по-добро. Трябваше Дежага да вкара втори гол, Хангеланд също можеше да направи 2:0. Но не успяхме и трябваше да играем нервен мач до края. И тогава Марк Шварцер направи онова невероятно спасяване, но като цяло Тотнъм нямаха много чисти голови положения и ние се справихме добре. Важни бяха трите точки. Чудесно е да ги вземем на „Уайт Харт Лейн”, където е толкова трудно. Днес беше един от най-тихите мачове на Гарет Бейл. Опазихме и него, и Муса Дембеле”, заяви холандският мениджър.
Луис Енрике след ремито с Реймс: Доволен съм от всички

„Откакто съм тук, ПСЖ почти никога не е имал лесен мач като гост"

Гуардиола: Искат да изчезнем от лицето на земята