3. Юнайтед прегази Звездните 11 на Ирландия - 7:1 (видео)

Юнайтед прегази Звездните 11 на Ирландия - 7:1 (видео)

Оуен се завърна с гол, Чикарито също вкара, а Бербатов игра едно полувреме, но не вкара при 7:1

След като загуби от Чивас при последната си контрола с 2:3, която бе и представянето на стадиона в Гуадалахара, днес отборът на Манчестър Юнайтед бе на точно противоположния полюс при представянето на един друг стадион – „Авива Стейдиъм”.„Червените дяволи” се изправиха срещу сборен отбор на звездите от ирландската лига и победиха с гръмкото 7:1.

Майкъл Оуен се завърна сред титулярите с гол, а на почивката вместо него влезе българинът Димитър Бербатов, който обаче не успя да се разпише. За разлика от него, мексиканецът Чикарито вкара втория си гол с екипа на Юнайтед. „Пушачът” Уейн Рууни пък игра едно полувреме и отстъпи мястото си именно на Ернандес.

Кореецът Парк даде преднина на гостите още в 13-ата минута, преди Оуен да направи удвои в 25-ата. В самото начало Чикарито вкара за 3:0, а Валенсия (60’), Парк (63’), Еванс (69’) бяха точни за 6:0.

Мулкайхи върна едно попадение в 78-ата минута, а само 4 минути по-късно португалецът Нани вкара от дузпа за крайното 7:1 в полза на „червените дяволи”.

За Манчестър Юнайтед: Кушчак (Еймъс 64’), Еванс, Смолинг, Видич, О’Шей, Валенсия, Карик (Фретчър 37’), Гибсън, Парк (Нани 64’), Рууни (Чикарито 45’), Оуен (БЕРБАТОВ 45’)