3. Юп Хайнкес след 6:1 над Лил: Трябва да сме по-концентрирани пред вратата на съперника

"Нормално е след такъв мач да изпитваш еуфория, но все пак е нужно да се направи анализ"

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Юп Хайнкес изрази задоволство от победата с 6:1 над Лил в мач от 4-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига.

"Нормално е след такъв мач да изпитваш еуфория, но все пак е нужно да се направи анализ. През първото полувреме действахме бързо и ефективно.

Вкарахме невероятни голове, включително и два пъти от фаул. Трябва да признаем, че съперникът не беше в най-добрата си форма.

На почивката казах на момчетата, че са получили преимуществото с петта гола благодарение на тяхната игра. Не трябва да губим концентрация.

Трябва да сме по-концентрирани пред вратата на противника. Но както се казва, едно е да го говорим, друго е да го направим", коментира Хайнкес.