3. Юве и Киево с равенство (видео)

Юве и Киево с равенство (видео)

„Бианконерите” записаха 18-и пореден мач без загуба след 1:1 срещу „летящите магаренца”

Ювентус записа 18-и пореден мач без загуба във всички турнири, след като стигна до драматично равенство 1:1 в гостуването си на Киево от 17-ия кръг на Серия „А”.

Българският халф в състава на домакините Радослав Кирилов не попадна в групата за мача. „Летящите магаренца” обаче могат да съжаляват за ремито във Верона, тъй като още в 17-ата минута на срещата получиха правото да изпълнят дузпа, която обаче бе пропиляна от Марколини.

Точно 13 минути след пропуска от бялата точка Ювентус отвърна на удара с попадение, изработено от нападателната двойка на тима, в асистент на което се превърна Винченцо Якуинта, а в реализатор - Фабио Куалярела.

Седем минути след подновяването на играта обаче юношата на гостите Мануел Джиандонато получи първия червен картон в професионалната си кариера и остави „Старата госпожа” с човек по-малко на терена.

Домакините обаче не успяха да се възползват от численото си предимство, макар в крайна сметка дастигнаха до равенството, след като в продължението на срещата Серджио Пелисиер се възползва от пас на резервата Пабло Лауро и донесе точката на своите.

След ремито Юве е на четвърта позиция във временното класиране с 31 точки в своя актив, на пет зад лидера Милан, докато Киево вече е 10-и с 21 точки от 17 изиграни мача.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1