3. Юве измъкна в края успеха от Дженоа (ВИДЕО)

Юве измъкна в края успеха от Дженоа (ВИДЕО)

Гол на Пирло от свободен удар, слаб футбол и съдийство в мача от XXVIII кръг на Серия „А”

Ювентус надви като гост Дженоа с минималното 1:0 с гол в самия край на мача от XXVIII кръг на Серия „А”.

Първото полувреме в Генуа бе сравнително скучно и двата тима рядко създаваха положения макар в 20-ата минута Пабло Освалдо да вкара попадение, което обаче бе отменен заради засада.

Малко преди края на първото полувреме друг гол на нападателя отново не бе зачетен, макар на повторенията да се видя, че бранител на Дженоа покрива засадата.

След почивката домакините заиграха по-смело и мачът стана по-отворен.

Първо Бертолачи пропусна страхотна възможност да открие резултата, после гостите имаха претенции за дузпа заради игра с ръка на защитник на Дженоа, а в 72-ата минута наказателен удар бе отсъден в полза на домакините. Резервата Емануеле Калайо обаче не бе точен от бялата точка и резултатът остана непроменен.

Така се стигна до 89-ата минута, в която Андреа Пирло донесе успеха на тима от Торино с гол от пряк-свободен удар.

Със спечелените три точки шампионите вече имат 75 на върха в класирането, с цели 17 повече от втория Рома, който обаче е с два мача по-малко. Дженоа е на 11-а позиция с 35 точки в актива си.

С 10 повече вече има Фиорентина, след успех с 3:1 у дома над Киево в друг мач от XXVIII кръг на Серия „А”.

Пеп: Арсенал се защитаваше много добре

Мениджърът на Сити разбира защо противникът е бавил времето

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

КАКВО ДЕРБИ! Милан съкруши Интер с гол в 89-та минута! (ВИДЕО)

Матео Габия е големият герой за "росонерите"

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1