3. Юве разнищи Лече - 4:0 (видео)

Юве разнищи Лече - 4:0 (видео)

Торинци вече излизат от кризата

Възраждащият се италиански колос Ювентус постигна впечатляваща домакинска разгромна победа с 4:0 над Лече.

Момчетата на Луиджи Дел Нери тотално надиграха гостите и заслужено стигнаха до крайния успех в мача.

Двубоят се игра пред скромните 24 хиляди души на стадион "Олимпико" в Торино.

Резултатът в тази среща откри новото лятно попълнение на домакините Алберто Акуилани, който се възползва от прецизен пас на Клаудио Маркизио и със силен удар от 25 метра не остави шансове на стража на гостите Антонио Росати.

В 34-ата минута Фелипе Мело удвои преднината на торинцо с гол от дузпа, отсъдена за нарушение на Андреа Рисполи срещу Милош Красич.

Класическият резултат стана факт в 44-ата минута, а автор на гола стана Фабио Куалиарела.

Бившият ас на Наполи засече с глава центриране на Милош Красич и покачи преднината на своите на 3:0.

Последното попадение в срещата падна в 82-ата минута и бе дело на Алекс Дел Пиеро, който влезе като резерва. Ветеранът прониза стража на гостите с мощен удар от точката за изпълнение на дузпата.

След срещата, Юве е на 5-ото място в класирането с 11 точки в актива си

ЮВЕНТУС - ЛЕЧЕ 4:0
1:0 Акуилани 13
2:0 Мело 34 дузпа
3:0 Куалиарела 44
4:0 Дел Пиеро 82

ЮВЕНТУС: Сторари, Киелини, Григера, Де Челие, Бонучи, Мело (65 - Сисоко), Маркизио, Акуилани (77 - Пепе), Красич, Куалиарела (78 - Дел Пиеро), Амаури.

Медиите в Испания: Сезонът за Тер Стеген приключи!

Както е известно, вратарят се контузи срещу Виляреал

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули

Двата тима не си вкараха

Барса се отърси от загубата срещу Монако и размаза Виляреал (ВИДЕО)

Каталунците постигнаха гръмка победа с 5:1

Шок за Барса! Тер Стеген май се контузи тежко

Той бе изнесен на носилка

Рома разби Удинезе след уволнението на Де Роси (ВИДЕО)

Неговият наследник Иван Юрич тръгна отлично

Щутгарт разпиля Борусия Дортмунд с 5:1

Исторически срам за финалиста от Шампионска лига

НА ЖИВО: Интер - Милан 1:1

Следете тук Дерби дела Мадонина

Атлетик Билбао записа победа над Селта и продължава да трупа увереност в Ла Лига (ВИДЕО)

Баските победиха с 3:1