3. Юве с неочаквана издънка срещу Болоня у дома (ВИДЕО)

Юве с неочаквана издънка срещу Болоня у дома (ВИДЕО)

Торинци врътнаха само 1:1 с противника си

Ювентус се издъни на “Алианц Стейдиъм” срещу Болоня след равенство 1:1. Гостите от Болоня поведоха в 24-ата минута с гол на Люис Фъргюсън, който промуши топката в долния ляв ъгъл на вратата на Матия Перин.

Втората част започна с натиск на Ювентус. В 52-ата минута Душан Влахович отбеляза гол, след като топката беше отклонена от Бремер. Попадението беше отменено след намесата на ВАР заради засада.

Пет минути по-късно Тимъти Уеа стреля от границата на наказателното поле, но Лукаш Скорупски спаси. В 59-ата минута последва опасен удар от Николо Фаджоли, който мина опасно близо до лявата странична греда на вратата на Болоня.

12 минути по-късно “хрътките” имаха претенции за дузпа, след като Дан Ндойе беше съборен в наказателното поле. От ВАР стаичката сигнализираха на главния съдия Марко ди Бейо, че ситуацията трябва да бъде преразгледана, но той не промени решението си.

В 80-ата минута Душан Влахович успя да спаси “Старата госпожа” от домакинска загуба, след удар с глава в десния ъгъл.

Фиорентина пък пропусна да победи Лече, след като поведе с 2:0 през първата част с попадения на Нико Гонсалес и Алфред Дънкан. Хамза Рафия и Никола Кръстович донесоха точката на “вълците”.