3. Ювентус не успя да прекърши Ал-Итихад в контрола - 2:2

Ювентус не успя да прекърши Ал-Итихад в контрола - 2:2

Отборът на Ювентус завърши 2009-а година с реми, след като днес „старата госпожа” завърши наравно 2:2 с Ал-Итихад в приятелския мач. Както е известно, торинският гранд използва паузата в Серия „А”, за да уреди лагер в Саудитска Арабия.

Отборът на Ювентус завърши 2009-а година с реми, след като днес „старата госпожа” завърши наравно 2:2 с Ал-Итихад в приятелския мач. Както е известно, торинският гранд използва паузата в Серия „А”, за да уреди лагер в Саудитска Арабия. В тима на Ювентус личаха имената на някои играчи, които играят по-рядко, но в състава е липсваха и част от звездите на отбора - като Дел Пиеро, Трезеге и Маркизио.

Домакините откриха резултата още в 11-ата минута чрез Карири, който се измъкна от защитата на италианците и не остави никакви шансове на Манингер. Само пет минути по-късно Джовинко възстанови равенството с много прецизен изстрел. Натискът на торинския гранд се усили и логично в 32-ата минута датчанинът Поусен изведе „бяло-черните” напред в резултата – 1:2, след като засече с глава центриране от фаул. С асистенции и за двете попадения на „старата госпожа” пък се отличи капитанът Александро Дел Пиеро.

В последната минута на полувремето Аиса хвърли в екстаз феновете на Ал-Итихад, след като успя да изравни резултата. През втората част темпото на игра поспадна, а причината за това бяха множеството смени и в двата отбора.

Ювентус: Манингер (46' Кименти), Григера, Легроталие (46' Канаваро), Ариаудо, Молинаро (31' Гросо), Джовинко (71' Роси), Поулсен (46' Тиаго), Маркизио, Де Челие, Дел Пиеро, Трезеге (46' Амаури);

Валенсия най-накрая дочака победа в Ла Лига (ВИДЕО)

"Прилепите" надвиха с 2:0 Жирона като домакин

ОБЗОР: Айнтрахт в топ 3 на Бундеслигата (ВИДЕО)