3. Ювентус засили Кремонезе към Серия Б, но изгуби Погба (ВИДЕО)

Ювентус засили Кремонезе към Серия Б, но изгуби Погба (ВИДЕО)

Торинци вече са еднолично втори в Серия А

Ювентус спечели трета поредна победа в Серия А и остана на второ място в класирането с 3 точки преднина пред Интер. „Бианко-нерите“ срещу Кремонезе с 2:0.

Лошата новина за торинци бе поредната контузия на Пол Погба. Французинът започна като титуляр за първи път след завръщането си в Ювентус, но само след 21 минути се наложи да бъде заменен заради травма.

В първите 20 минути нямаше кой знае какви голови ситуации. Аркадиуш Милик се появи на мястото на Погба и именно той създаде първото опасно положение. В 30-ата минута Милик получи пас в наказателното поле и шутира към вратата, но Карнезеки спаси.

Минута по-късно Бремер пропиля страхотен шанс, но след като стреля топката излезе в корнер. Само минута по-късно обаче Федерико Киеза подаде към Николо Фаджоли, който стреля и най-после Ювентус поведе – 1:0.

Гостите можеха да изравнят в 60-ата минута. Емануеле Валери получи пас и стреля от дистанция, но топката мина покрай вратата. Ювентус все пак вкара втори гол в 79-ата минута. Бремер стигна до отбитата топка в наказателното поле и я мушна във вратата – 2:0.