3. Живко Миланов безпомощен за Васлуй срещу Интер при 0:2 (видео)

Живко Миланов безпомощен за Васлуй срещу Интер при 0:2 (видео)

Камбиасо вкара красив гол, друг аржентинец също се разписа за Интер, Мудингай се контузи

Живко Миланов изигра цял мач за Васлуй, но румънците загубиха с 0:2 от Интер в първи мач от плейофите за влизане в Лига Европа. Двама аржентинци донесоха победата за тима на Андреа Страмачони с попадения във всяко от двете полувремена.

Васлуй прие италианския гранд на стадиона на Чехлаул, защото има проблеми със собственото си съоръжение за Европа.

Отборът на Страмачони излезе на терена в новия си екип за гостуване в червено, а изненадващо Майкон започна като десен бек в схема 4-3-2-1.

„Нерадзурите” бяха изненадани неприятно в 21-ата минута, когато новото попълнение Габи Мудингай бе принудително заменен от Юто Нагамото. Малко по-късно обаче Интер поведе.

Естебан Камбиасо посрещна една лошо отбира топка от корнер и с феноменално воле с левия крак в горния ъгъл оплете в мрежата за 0:1 в 23-ата минута.

Уесли Снайдер бе близо до втори гол след половин час игра, но после Лука Кастелаци едва спаси страховит шут на Осман Н’Дойе.
В продължението на първата част Родриго Паласио прати на сантиметри от гредата.

Бившият играч на Дженоа  се реваншира за пропуска си след почивката. Аржентинецът вкара гола на успокоението за Интер в 73-ата минута за 0:2.

Реваншът на „Сан Сиро” е след седмица, а Васлуй изглежда загуби шансове да продължи.