3. Жозе Моуриньо се завърна във Висшата лига с победа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Жозе Моуриньо се завърна във Висшата лига с победа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Манчестър Юнайтед се наложи над Борнемут с 3:1, Ибра се разписа

Манчестър Юнайтед започна сезона във Висшата лига с победа. В първия кръг „червените дяволи”, водени от мениджъра Жозе Моуриньо, се наложиха над Борнемут с 3:1 като гости.

Голмайстори за Юнайтед станаха Хуан Мата, Уейн Рууни и Златан Ибрахимович. Точен за „черешките” беше Адам Смит.

Шведският нападател за пореден път демонстрира класата си – той вкара в дебюта си във Висшата лига, като се е разписал и в първите си мачове в Серия А, Ла Лига, Шампионска лига и Лига 1.

Резултатът бе открит в 40-ата минута. Саймън Франсис върна непохватно назад, подарявайки топката на Мата. Испанецът се възползва от грубата грешка и в наказателното поле успя да преодолее вратаря Боруц.

В 59-ата минута Рууни удвои аванса на Манчестър Юнайтед. Валенсия центрира отдясно, Марсиал опита да засече от движение, но вместо удар се получи подаване към Уейн, който засече с глава и от близо не сгреши.

Ибрахимович отправи плътен удар по земя в 64-ата минута и прати топката в далечния ъгъл на вратаря.

Пет минути след това Адам Смит върна един гол със страхотен удар с левия крак.

В двубоя срещу Борнетмут своя дебют направи и Хенрих Мхитарян. Той влезе в игра 15 минути преди края на редовното време.

Ибрахимович отново е национал на Швеция

Големият син на Златан Ибрахимович - Максимилиан е извикан в юношеския тим на "Тре крунур"

Рома предлага нов договор на вратаря Миле Свилар

Титулярният страж на Рома е близо до контракт за още пет години

Манчестър Юнайтед ще има сериозни проблеми, ако пропусне Шампионската лига

"Червените дяволи" са пред сериозна финансова криза при ново оставане извън топ 4

Няма да е ЦСКА: Балотели, отива в трета дивизия на Испания

Италианският нападател е пред подпис с Интерсити

Френки Де Йонг се завръща за Барселона

Нидерландският халф лекуваше контузия пет месеца

Унгарски съдии ще свирят Виктория Пилзен - Лудогорец

Сблъсъкът в Чехия е на 3 октомври от 22:00ч.

Юнайтед отказали да платят 200 милиона за Роналдо и Бейл през 2013г.

"Червените дяволи" са били много близо до двоен трансферен удар

Пеп Гуардиола: Имам огромно уважение към Слован Братислава

Мениджърът на Манчестър Сити заяви, че "нищо не е даденост" преди втория мач от ШЛ

Греъм Потър за Юнайтед: Разговарям с много хора