2. Фен Зона
  3. Академика Микс загуби с 1:4 от МФК Варна

Академика Микс загуби с 1:4 от МФК Варна

В среща от държавното първенство по футзал третият във временното класиране отборът на Академика Микс загуби с 1:4 от втория МФК Варна, съобщи фен сайтът на ФК Академик (София).

В среща от държавното първенство по футзал третият във временното класиране отборът на Академика Микс загуби с 1:4 от втория МФК Варна, съобщи фен сайтът на ФК Академик (София).

Още в самото начало гостите наложиха превъзходство и в 7-ата минута резултатът логично бе открит. След попадението домакините от Академика се опитаха да изравнят резултата, но добрата игра в защита на отбора на МФК Варна не позволи това да се случи. За сметка на това гостите заиграха изключително силно на контраатака и не рядко застрашаваха вратата на Академика. Точно след подобна контраатака резултатът набъбна на 0:2 за варненци.

През втората част варненци се върнаха в защита и не позволиха на Академика да застраши сериозно вратата им. За сметка на това контраатаките им бяха като по учебник и по този начин успяха да вкарат още 2 гола. Академика дори замениха вратаря си за полеви играч, но по този начин получиха ново попадение във вратата си. Почетното попадение за Академик вкара Филип Филипов в последната секунда на срещата чрез точно реализирана дузпа.