2. Фен Зона
  3. Децата на Монтана биха Спартак Пд (снимки)

Децата на Монтана биха Спартак Пд (снимки)

Детският отбор на Монтана с треньор Ванцислав Въглярски победи с 2:1 Спартак (Пловдив) в първа среща от 1/8 финалите на турнира за купата на Българския футболен съюз за момчета до 13 г. Първото полувреме на мача, който се игра игрището с изкуствена настилка в парк “Огоста”, завърши наравно 1:1.

Детският отбор на Монтана с треньор Ванцислав  Въглярски победи с 2:1 Спартак (Пловдив) в първа среща от 1/8 финалите на турнира за купата на Българския футболен съюз за момчета до 13 г. Първото полувреме на мача, който се игра игрището с изкуствена настилка в парк “Огоста”, завърши наравно 1:1.

Сред зрителите на стадиона бяха първият и вторият капитан на Монтана Даниел Гаджев и Димитър Илиев. Борислав Дамянов вкара и двата гола за Монтана. Той откри резултата в 23-та мин., но малко преди почивката Динко Михайлов изравни.

През второто полувреме малките монтанци доминираха и лочично стигнаха до победен гол. Вкара го в 50-та отново Борислав Дамянов.

В края на мача, който се игра в две полувремена от по 35 минути, главният съдия Ивайло Георгиев от Ловеч показа втори жълт и червен картон на Георги Димитров от Монтана, който ще пропусне срещата-реванш, която е след седмица в Пловдив.