2. Фен Зона
  3. Евроколеж загря с 5:0 за мача с Ботев /Пловдив/

Евроколеж загря с 5:0 за мача с Ботев /Пловдив/

След този кръг Евроколеж дръпна с една точки пред Марица /Пд/ на върха в класирането

Отборът на Евроколеж зае първото място в групата, след като победи Сокол Долни Воден с 5:0 и изпревари с точка Марица Пловдив.

Срещата днес траеше 3-4 минути преди гостите да я решат, след два бързи гола на Олгин Чобан в първата и третата минута.

В друга среща от кръга „баските” от Куклен успяха да измъкнат точка от поредния силен съперник в групата бившия временен лидер Марица Пд. Играчите на треньора Димитър Пашев устиска геройски нулевото реми при гостуването си в Пловдив.

Пловдивчани изпуснаха близо 20 голови положения и въпреки даденото 8 минутно продължения от съдията, така и не пробиха "баската" стена.

След този кръг Евроколеж дръпна с една точки на Марица. Играчите на старши треньора Григор Иванов ще "почиват" следващия кръг от групата, защото в събота от 13.30 часа ще играят реванша за Купа България с Ботев Пловдив.

А състава на Марица приема поредния корав съперник - Кричим.