2. Фен Зона
  3. Мондеал стана първенец на Каменица ФЕНкупа’09 в Бургас

Мондеал стана първенец на Каменица ФЕНкупа’09 в Бургас

Феновете от Мондеал станаха финалисти в шестия полуфинален кръг от турнира по футбол за фенове Каменица ФЕНкупа'09, който се проведе този уикенд в Бургас, съобщиха от официалния сайт на турнира. Те надвиха съперниците си от Калипсо с убедителния резултат 4:0. На трето място се класира отборът Гларус. Финалистите от Мондеал се класираха за Големия финал на Каменица ФЕНкупа'09, който ще се играе през септември в София.

Те ще се изправят срещу останалите регионални победители и ще се борят за Голямата награда в турнира. И тази година шампионите ще гледат на живо незабравим мач между големи отбори в европейско клубно първенство. Организаторите на Каменица ФЕНкупа'09 връчиха и няколко специални награди. Тимът Ветрен бе обявен за "Най-спортсменски отбор", "Най-атрактивен състезател" стана Милен Георгиев от отбора победител Мондеал, а отличието "Най-добър вратар" бе присъдено на Димитър Митев от Бастун.

С 365 литра бира Каменица пък си тръгна Велизар Димитров от Бургас, който се отличи с най-точен мерник в любимата игра на публиката "Точен шут". Той се пребори в оспорвана конкуренция и завоюва заслужено по един литър бира за всеки ден от годината. Много емоции предизвика и играта "21" победител в която стана Петко Стойчев от Бургас. Следващият, седми кръг от Каменица ФЕНкупа'09, ще се състои на 27-ми и 28-ми юни в Стара Загора. Полуфиналите на Каменица ФЕНкупа'09 се провеждат в 11 областни града. Регионалните кръгове ще продължат до края на месец юли и след приключването им ще бъдат излъчени 12 отбора - 11-те регионални победители и класиралият се на второ място в София. Те ще се борят за Голямата награда в Каменица ФЕНкупа'09.