2. Фен Зона
  3. ТВ+ и Филм+ ще предават 3-ия кръг от Ла Лига

ТВ+ и Филм+ ще предават 3-ия кръг от Ла Лига

След продължителното отлагане на старта в Ла Лига, испанското първенство набира скорост за третия кръг, който е тази събота и неделя, 10-ти и 11-ти септември

След  продължителното отлагане на старта в Ла Лига, испанското първенство набира скорост за третия кръг, който е тази събота и неделя, 10-ти и 11-ти септември.

Във втория кръг на Примера Дивисион, водещите испански грандове Барселона и Реал Мадрид отбелязаха разгромяващи победи над съперниците си.

Домакините от Сарагоса не издържаха на атаките на „кралете” и допуснаха цели шест гола за сметка на нито едно попадение във вратата на Реал Мадрид.

Отборът на Хосеп Гуардиола постигна не по-малко смазващ резултат с 5:0 срещу Виляреал. В 45-тата минута на първото полувреме, първият си гол с фланелката на Барселона отбеляза новото попълнение в отбора – чилийската надежда Алексис Санчес, а два гола на Меси, във второто полувреме, доведоха до заветните 5 попадения.

Срещите от третия кръг в събота, 10-ти, ще започнат от 19:00 часа, а в неделя, 11-ти, с начален час 13:00 и ще се излъчват комбинирано по TV+ и Film+.

В неделя, от 16:00, в обзорното предаване "Спорт+"  Росен Станчев ще дискутира най-интересните акценти от света на спорта и темите за изминалите и предстоящи мачове от испанската Примера Дивисион.