2. - Германия
  3. Айнтрахт и Хофенхайм не успяха да се победят във Франкфурт

Айнтрахт и Хофенхайм не успяха да се победят във Франкфурт

Отборите на Айнтрахт Франкфурт и Хофенхайм не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 на "Комерцбанк Арена". Гостите бяха по-активния отбор, но не успяха да преодолеят вратаря и отбраната на домакините.

Отборите на Айнтрахт Франкфурт и Хофенхайм не успяха да се победят, завършвайки наравно 1:1 на "Комерцбанк Арена". Гостите бяха по-активния отбор, но не успяха да намерят начин да отбележат второ попадение във вратата на Айнтрахт.

Хофенхайм започна много активно срещата и още в първата минута Ба стреля към вратата на домакините, но след намеса на играч на Айнтрахт, топката бе изчистена в ъглов удар. В началните минути на двубоя гостите продължиха да атакуват, събитията бяха изцяло в половината на домакините и заслужено Хофенхайм поведе. Марвин Компер подаде към Карлос Едуардо, който с чудесен изстрел в средата на вратата отбеляза за 1:0. След попадението гостите продължиха да стоят по-добре на терена, но до втори гол не се стигна и първото полувреме завърши при резултат 1:0 в полза на Хофенхайм.

Втората част започна по най-добрия начин за домакините от Франкфурт, които в 47-ата минута успяха да изравнят. Маркус Стейнхофер подаде към Михаел Финк, който с много хубав изстрел отбеляза гол за своя тим и направи резултата 1:1. До края на срещата Хофенхайм бе по-активния отбор, но гостите не успяха да преодолеят вратаря на Айнтрахт Ока Николов и срещата завърши наравно.

След този двубой Айнтрахт е на 12-ата позиция с актив от 25 точки, а Хофенхайм е 4-ти с 43 и все повече се отдалечава от първото място.

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)