2. - Германия
  3. Байерн обърна Базел в контрола

Байерн обърна Базел в контрола

Немският колос Байерн (Мюнхен) постигна победа с 3:1 над швейцарския Базел в приятелска среща между двата отбора, която се игра по-рано днес.

Базел успя да поведе в резултата още в 10-ата минута с гол на Марко Щрелер. Този резултат се запази чак до 73-ата минута, когато Хамит Алтитнтоп успя да изравни за баварците.

В последните 5 минути на мача появилият се като резерва за Байерн Миро Клозе наниза набързо две попадения във вратата на Базел за крайното 3:1.

Байерн подновява участието си в първа Бундеслига тази събота с двубой срещу Хофенхайм. Ван Гаал и компания са само на 2 точки от първото място, което в момента се заема от Леверкузен.

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)