2. - Германия
  3. Борусия (М.) продължава без загуба в Германия (ВИДЕО)

Борусия (М.) продължава без загуба в Германия (ВИДЕО)

Отборът се наложи с 3:1 над Хофенхайм

Борусия (Мьонхенгладбах) постигна важна домакинска победа в Бундеслигата над Хофенхайм в двубоя от десетия кръг на първенството. Тимът на старши треньора на Лусиен Фавре, който днес на 2 ноември, стана на 57 години, се наложи с 3:1 и продължава без загуба до момента, с това може да се похвали и лидерът в класирането Байерн (Мюнхен), който има актив от 24 точки. Борусия (М.) и Волфсбург са втори и трети с по 20.

Домакините напълно надиграха съперника си и заслужено се поздравиха с трите точки. Футболистите на Борусия (М.) владееха повече топката -  53% от игровото време, и бяха отправили 7 точки удара към вратата срещу 3 от страна на противника.

Голмайстори за победителите станаха Андре Хаан и Патрик Херман, който бе точен на два пъти. Голът за Хофе бе дело на Антони Модест.

Хаан откри в 12-ата минута след пробив на Патрик Херман по лявото крило. Гостите успяха да изравнят чрез Антони Модест в 30-ата минута, но само 120 секунди по-късно Хаан и Херман си размениха ролите и последният върна настроението по трибуните на "Борусия Парк". Херман на практика реши сблъсъка с втория си гол в 52-ата минута, довкарвайки избитата от вратаря Оливер Бауман топка.

В следващия кръг Борусия (Мьонхенгладбах) гостува на Борусия (Дортмунд).

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)