2. - Германия
  3. Борусия (М) се спаси от загуба срещу Волфсбург в края (ВИДЕО+СНИМКИ)

Борусия (М) се спаси от загуба срещу Волфсбург в края (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Вълците" за четвърти пореден път записаха хикс в Бундеслигата

Борусия (М) успя да стигне до равенството 1:1 при домакинството си на Волфсбург в последния мач от съботната програма на 4-ия кръг в Бундеслигата.

През първата част най-интересното положение дойде в 21-та минута, когато Флориан Нийхаус се опита да засече висока топка, но от границата на малкото наказателно нацели гредата.

След почивката Мехмеди от Волфсбург пропусна отличен шанс при изпълнение на пряк-свободен удар, но след поредица от опасни удар на Волфсбург, гостите най-накрая стигнаха до своя гол.

В 78-та минута те получиха право да изпълнят дузпа, при изпълнението й Кастелс успя да стигне до топката, но въпреки това Хофман я запрати със сила, която я прати в мрежата на Борусия.

Пет минути преди края на мача обаче домакините изравниха.Вегорст получи отличен пас по земя в наказателното поле и запрати кълбото неспасяемо за 1:1.

Така Борусия събра пет точки, докато "вълците" са с една по-малко след четири поредни хикса.

Какъв мач! Леверкузен срази Волфсбург с 4:3 в спиращ дъха спектакъл (ВИДЕО)

Двубоят бе изпълнен с обрати

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)