3. Домо и Херта с нова загуба - 1:3 от Айнтрахт

Домо и Херта с нова загуба - 1:3 от Айнтрахт

Херта имат едва 5 точки в актива си, на 6 от предпоследния Щутгарт. Айнтрахт вече има 19 точки и е в средата на таблицата.

Слабото представяне на Херта (Берлин) от началото на сезона продължава и тимът е закотвен на дъното в Бундеслигата.

На „Олимпиащадион” в Берлин Валери Домовчийски и неговите съотборници отстъпиха с 1:3 от Айнтрахт (Франкфурт).

Домо започна мача в титулярния състав на домакините и бе заменен на почивката от Густаво Рамос.

Айнтрахт откри резултата още в 11-ата минута на двубоя. Никос Либеропулос намери Патрик Охс и той не остави шансове на стража на Херта.

До 70-ата минута резултатът остана непроменен. Тогава Патрик Охс центрира отлично и Майк Франц покачи на 2:0. 5 минути по-късно Айнтрахт стигна до класическа преднина. Пирмин Швеглер свали топката с глава към Алекзандър Мейер и той вкара за 3:0.

Густаво Рамос намали преднината на гостите от Франкфурт в 81-ата минута, но попадението остана почетно за берлинчани.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)