2. - Германия
  3. Дуисбург открадна ценна точка от Бохум, Домовчийски на пейката

Дуисбург открадна ценна точка от Бохум, Домовчийски на пейката

"Козлите" стигнаха до 2:2 с късен изравнителен гол

Валери Домовчийски остана цял мач на резервната скамейка при равенството на неговия Дуисбург 2:2 като гост на Бохум в 23-ия кръг на Втора Бундеслига.

„Козлите” поведоха в края на първата част, но допуснаха обрат, само за да се доберат до късен изравнителен гол.

Морис Екслагер изведе Дуисбург напред в 37-ата минута и гостите се оттеглиха с аванс на стадион „Ревирпауър”.

Бохум направи бърз обрат за само 6 минути в началото на втората част. Лукас Синкиевич изравни с глава в 51-ата минута, а Кристоф Крамер ги изведе напред в 56-ата за 2:1.

Централният бранител на Дуисбург Тимо Пертел донесе ценна точка на своя тим с гол минута преди края.

Дуисбург остава на 15-то място с 24 точки, като вече е с 4 пред 16-ото място, което праща на мач за оцеляване в елита. Бохум е 13-ти с 25.

Ето всички резултати от петъчните срещи в 23-ия кръг на Втора Бундеслига:
Бохум – Дуисбург 2:2
Санкт Паули – ФСВ Франкфурт 3:0
Ерцгебирге Ауе – Аален 1:1
Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)