2. - Германия
  3. Германия и Унгария с разгромни победи на СП за младежи до 20 години

Германия и Унгария с разгромни победи на СП за младежи до 20 години

Бундестимът разгроми първенеца на зона Океания Фижди с 8:1 в първата си среща от група "F"

Германия стартира с убедителен успех на Световното първенство по футбол за младежи до 20 години в Нова Зеландия.

Бундестимът разгроми първенеца на зона Океания Фижди с 8:1 в първата си среща от група "F" на турнира. Хани Мухтар се отличи с хеттрик, Никлас Щарк се разписа два пъти, а Марк Щендера вкара гол и даде две асистенции.

В другата среща от групата Брайън Рочес вкара два гола и помогна на Хондурас да преодолее Узбекистан с 4:3.

В група "Е" Бенце Мерво реализира хеттрик при успеха на Унгария с 5:1 над КНДР.

В най-оспорвания двубой за деня петкратният шампион Бразилия надделя с 4:2 над Нигерия. Жудиван се разписа два пъти за "Селесао", който навакса изоставане от 1:2 през първия половин час и стигна до пълен обрат срещу африканците с два безответни гола след почивката.

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)