2. - Германия
  3. Германия разби ОАЕ със 7:2, Гомес вкарва 4 гола

Германия разби ОАЕ със 7:2, Гомес вкарва 4 гола

Германия успя да постигне много убедителен успех в контролна среща с ОАЕ. Бундестима победи своя опонент с внушителното 7:2, като с 4 гола се отличи новото попълнение на гранд Байерн (Мюнхен) Марио Гомес.

Германия успя да постигне много убедителен успех в контролна среща с ОАЕ. Бундестима победи своя опонент с внушителното 7:2, като с 4 гола се отличи новото попълнение на гранд Байерн (Мюнхен) Марио Гомес.

Немската машина откри резултата чрез защитника на Шалке 04 Хайко Вестерман, който се разписа в 29-ата минута. В 35-ата миута Гомес удвои, а само четири минути по-късно звездата на Хамбургер Пьотр Троховски направи резултата класически.

В 45-ата и 47-ата минути Гомес вкара още два гола, за да покачи преднината на Байерн на 5:0, в 52-ата минута Жума от ОАЕ си отбеляза автогол и Байерн вече водеше с шест попадения. Все пак Ал Хадами успя да се разпише за арабите в 53-ата минута за 1:6, а двадесет минути след неговия гол Мурабак вкара още едно попадение за ОАЕ и резултата стана 2:6. Последният гол в срещата отбеляза Марио Гомес, който оформи крайното 7:2 в полза на Германия.

Лайпциг с грешна стъпка в Бундеслигата при визитата си на Санкт Паули (ВИДЕО)