2. - Германия
  3. Хановер нанесе втора поредна загуба на Борусия М'Гладбах (ВИДЕО)

Хановер нанесе втора поредна загуба на Борусия М'Гладбах (ВИДЕО)

Четири попадения през втората част осигуриха успеха с 3:1 за Хановер

Хановер победи Борусия М’Гладбах с 3:1 като домакин в късния съботен мач от 19-ия кръг на Бундеслигата.

Гладбах владееше повече топката, но допусна втора поредна загуба, докато за Борусия това бе втора поредна загуба. Така Хановер затвърди добрата си домакинска форма и остава само с една загуба през сезона на своя "HDI Арена".

След нулева първа част, в 57-ата минута домакините направиха контра Хусти центрира меко на втора греда и Артьомс Рудневс с глава преодоля Тер Стеген за 1:0. Това бе втори гол на Рудневс в два мача.

8 минути преди края Хусти финтира Млапа и центрира за Маме Диуф, който с глава ниско матира отново гласения за нов вратар на Барселона Тер Стеген – 2:0.

Веднага обаче гостите се върнаха в мача и две минути по-късно Амин Юнес центрира и Коку-Млапа заби мощно с глава в мрежата за 2:1. Това бе първи мач и първи гол за Млапа в Бундеслигата.

В последната минута Шлаудраф изведе Диуф в коридор и сенегалецът по земя по диагонала оформи крайното 3:1.

Така всички съботни мачове в Бундеслигата бяха спечелени от домакините.

Хановер има 24 точки на 10-то място, а Борусия Мьонхенгладбах остава с 33 на пета позиция.

Всички резултати и голмайстори от съботните мачове в 19-ия кръг на Бундеслигата:

2:1 81' Боатенг
Червен картон: Калиджури '50 (Волфсбург)

В Германия тема №1 продължава да бъде новата работа на специалиста

Байерн с нова издънка, този път в Бундеслигата (ВИДЕО)

Баварците се препънаха срещу Айнтрахт във Франкфурт след 0:1 от Астън Вила през седмицата

Борусия (Дортунд) се провали в Берлин при визитата си на Унион (ВИДЕО)

Рурците влязоха в серия победа - загуба

Сензация! Леверкузен със звучен провал срещу слабака Холщайн Кил (ВИДЕО)

"Аспирините" имаха аванс от 2:0, но взеха само точка

Компани: Трябва да се върнем към победите още в мача срещу Айнтрахт

Специалистът ще се опита да забрави максимално бързо двубоя с Астън Вила

Айнтрахт с четвърта поредна победа в Бундеслигата, надделя над Холщайн Кил като гост (ВИДЕО)