2. - Германия
  3. Хофенхайм надделя над Кьолн с 2:0

Хофенхайм надделя над Кьолн с 2:0

След нулево първо полувремето, домакините показаха отлична игра през второто и стигнаха до трите точки. В 58-ата минута Фехай Салихович изпълни отличен пряк свободен удар и не остави шансове на Фарид Мондрагон за 1:0. 10 минути по-късно домакините отново ликуваха. Чинеду Обаси намери Демба Ба, който с премерен шут направи 2:0.

Тимът на Хофенхайм зарадва феновете си на „Рйн Некар Арена” след победа с 2:0 над Кьолн в среща от 31-ия кръг на немската Бундеслига.

В 78-ата минута Юсеф Мохамед получи червен картон, гостите останаха с 10 човека на терена и нямаше как да се върнат в мача.

След този успех Хофенхайм е на 8-а позиция в класирането с 48 точки, а Кьолн са 12-и с 35.

Какъв мач! Леверкузен срази Волфсбург с 4:3 в спиращ дъха спектакъл (ВИДЕО)

Двубоят бе изпълнен с обрати

Байерн пази Нойер

Вратарят под въпрос до последно

Вердер с първи успех

Гостите от Бремен бият с 10 човека в Майнц

Байерн размаза Холщайн Кил, вкара цели шест попадения на опонента си (ВИДЕО)